Чт. Май 23rd, 2024
  Якісний балкон за доступною ціною – реальність?

  Плани щодо переобладнання балкона з компанією «Стандарт Вікна» стали реальністю для майже 10 тисяч людей. Замовлення виконуються швидко та якісно, а ціна балкона, переобладнаного під нові потреби й уподобання, є нижчою від більшості пропозицій. Висока якість робіт за прийнятними цінами відзначається в багатьох відгуках. Запорукою надійності клієнти вважають надання п’ятирічної гарантії.

  Без обмежень

  Так можна сказати про можливості компанії щодо переобладнання балкона у квартирі будь-якої забудови. Його можна «зашити», вибравши «теплий» чи «холодний» варіант, подовжити його по бетонній плиті чи по підвіконню, зробити з нього фактично ще одну кімнату чи зимовий сад або кабінет. Досвід, набутий протягом 10 років, дозволяє виконувати роботи в будинках серій «Чешка», «Хрущовка», «Сталінка» та інших, більш нових забудов. Ціна на металопластиковий балкон у кожному випадку буде різною, але прийнятною, і це зумовлено такими чинниками, як:

  • власне виробництво;
  • відсутність посередників.

  Крім того, можна розраховувати на звичайну або додаткову знижку, подарунок. До того ж виїзд замірника безплатний. Підсумкова ціна на балкони виходить однією з найнижчих, а багаторічна гарантія зумовлена тим, що компанія працює з такими виробниками компонентів, як Rehau, Salamander, ALMplast, OpenTeck, WDS. Монтаж проводиться за європейським стандартом. Завдяки цьому відсоток браку фактично зведений до нуля.

  Балкон під ключ Київ. Ціна на балкони і лоджії під ключ. | Стімекс

  Роботи під ключ як більш вигідний варіант

  Капітальний ремонт, переобладнання балкона виконуються однією бригадою досвідчених спеціалістів компанії «Стандарт Вікна». Завдяки цьому можна заощадити час та майже 40% коштів порівняно з вартістю робіт, виконаних різними компаніями. Замовляючи «балкон під ключ», клієнт отримує чудове сучасне приміщення, облаштоване під нові потреби та вимоги клієнта. В комплекс робіт спеціалістів компанії входять:

  • доставлення матеріалів, кріплень та необхідних аксесуарів;
  • укріплення конструкції;
  • розширення простору;
  • утеплення;
  • скління;
  • остаточне оформлення.

  У разі потреби проводиться зміна об’єму/розміру балкона, ремонтується/встановлюється дах, виготовляються додаткові конструкції. Ціна на металопластикові балкони залежить також від необхідності застосування антивандальної функції, оскільки виникне потреба в оснащенні спеціальною фурнітурою проти злому, встановленні склопакетів з ударостійким склом. На завершальному етапі бригада прибирає й виносить після себе сміття.

  Якщо хтось поки що вагається замовляти послугу, варто згадати слова американського бізнесмена і мецената Майкла Делла: «Завжди є можливість змінити ситуацію», а компанія «Стандарт Вікна» допоможе в цих змінах.

  От admin