Ср. Июл 24th, 2024
  Рольганги: оптимальний вибір для сучасного складу

  Сучасний логістичний центр стикається з задачею постійного збільшення продуктивності та забезпечення безпеки товарів у процесі переміщення та обробки замовлень. У відповідь на ці вимоги компанія Kapelou представляє сучасне та ефективне рішення — роликові конвеєри, які також називають рольгангами. Вони ідеально підходять для переміщення різних вантажів територією складу практично на будь-які відстані.

  Особливості рольгангів

  Рольганги є роликовими конвеєрами, створеними для транспортування ящиків, коробок між складськими зонами. Товари у м’якому пакуванні та штучні вантажі вони транспортують у ящиках і лотках. Конструкція цього обладнання забезпечує не лише високу продуктивність, а й тривалий термін служби, а також зниження навантаження на персонал та мінімальне споживання енергії.

  Існує два типи даних конвеєрів:

  1. Неприводний рольганг. У ньому ролики рухаються внаслідок докладання м’язової сили.
  2. Приводний рольганг. Ролики у ньому обертаються з допомогою вбудованих двигунів. Завдяки цьому всі процеси переміщення можна автоматизувати.

  У деяких випадках можливе поєднання неприводних та приводних рольгангів для побудови конвеєрів, які підходять під наявні вимоги конкретного логістичного центру.

  dargK6bYIdquiuBRe847ryCZ0PM8hWYyiFNGGvSECQDQ5ioL6DP-24CfWmcdqebxQTaLsMH5shkWBjls_fvCVYYbFP-KGlRxsIpek8E6cco9YKOfPx2rHGlGgemIAAcQb1lVGn1i7QIM9uAcZ12qLEU

  Переваги рольгангів

  До плюсів даного типу конвеєрів можна віднести:

  1. Мінімальне споживання електроенергії. У приводних рольгангах є можливість активації тільки тих зон, які необхідні для переміщення вантажів. Це дозволяє суттєво скоротити витрати на електроенергію. 
  2. Повна безпека для персоналу та вантажів. Приводні ролики працюють від низької напруги (DC 24V), тому будь-яке ураження струмом є неможливим.
  3. Модульна конструкція. Завдяки цьому можна легко змінити конфігурацію конвеєрів, провести їх масштабування тощо. 
  4. Можливість переналаштування конвеєрної лінії, наприклад, при зміні групи товарів, щоб не міняти обладнання. 
  5. Безпека транспортування. Використання зони нульового тиску забезпечує стабільну відстань між товарами, запобігаючи їх зіткненню та пошкодженню в процесі переміщення.

  До плюсів можна віднести й те, що оператор або система керування може змінювати параметри лінії (швидкість, відстань між вантажами та ін.).

  Бажаєте придбати якісне складське обладнання? Рольганги від Kapelou — це сучасне та ефективне рішення для оптимізації вантажоперевезень на складі. Компанія пропонує не лише високотехнологічне обладнання, а й професійні послуги консультування та монтажу. Завітайте на сайт https://kapelou.com/, щоб докладніше дізнатися про оптимізацію складу, роликові конвеєри та способи підвищення ефективності вашого логістичного центру.

  От admin