Сб. Июн 22nd, 2024
  Яким якостям повинен відповідати надійний міський велосипед

  Якщо ви хочете швидко дістатися містом від точки А до точки Б, прогулятися по магазинах і водночас виглядати стильно, міський велосипед — ідеальний для вас варіант. Але після того, як ви переглянете численні моделі, вам буде важко зробити вибір. Які функції та характеристики справді найкраще підходять вам та вашим потребам? Бо не всі велосипеди однакові, і не всі велосипедисти однакові. Кожен має різні вимоги та цілі щодо себе та свого транспорту. Великий вибір різноманітних моделей іноді ускладнює вибір. Наприклад, інколи важко визначити різницю навіть велосипедистам із давнім стажем.

  Ось чому варто звернутись до спеціаліста або консультанта в магазині, щоб він полегшив ваш вибір та допоміг розібратися в тонкощах велопродукції. Інтернет-магазин Velotrofi.ua пропонує величезний вибір різноманітних міських велосипедів. Щоб допомогти вам зробити вибір, вони об’єднали всі свої знання та представили вам найкращий асортимент.

  Який велосипед потрібен для умов динамічного міста

  Якщо ви бажаєте енергійно крутити педалі містом, тоді міський велосипед — саме те, що вам потрібно. Вони не тільки динамічні та красиві на вигляд, але й мають багато практичних функцій. 

  1. Кількість передач для міського велосипеда залежить від області застосування: чим більш гірська область використання, тим більше передач потрібно для велосипеда. Міські моделі зазвичай оснащені втулками 3-11 передач. Шестерня втулки має низькі вимоги до обслуговування та високу надійність, але трохи важча за шестерню перемикача.
  2. Сідло та кермо значно зручніші, ніж на інших велосипедах. Їх можна індивідуально регулювати в широкому діапазоні. Кермо чітко вигнуто вгору, а виноси керма регулюються для досягнення вертикального положення сидячи. Перед покупкою спробуйте різні варіанти для сидіння та рами для міських велосипедів. Таким чином ви зможете швидко визначити, який міський велосипед найбільше відповідає вашому особистому смаку.
  3. Високоякісні гальма мають вирішальне значення для безпечного водіння. Вони повинні забезпечувати потужні та легко контрольовані гальмівні маневри. Рекомендовані дискові гідравлічні гальма, але міські велосипеди зазвичай оснащені класичними ободними. Вони відрізняються малою вагою та доступною ціною. Високоякісні гідравлічні дискові гальма трохи дорожчі, але значно надійніші та легші в управлінні.
  4. Стандартна ширина шини 38-45 мм забезпечує надійний захист від проколів. Незалежно від ширини, ви завжди повинні звертати увагу на правильний тиск у шинах.

  Тут ви знайдете найбільший вибір фірмових велосипедів, приємні ціни та багато вигідних пропозицій. З велосипедом для міста ви можете легко бігати у справах або вирушати в подорож у будь-яку пору року.

  От admin