Вт. Апр 23rd, 2024
  Велосипеди Cannondale: популярні моделі, у чому їхні особливості

  У будь-якій галузі є еталон якості, який популярний і особливо затребуваний, на ринку велосипедів таким еталоном є американський бренд «Канондейл». Усі моделі, зокрема й гірський велосипед Cannondale, збирають вручну на заводах США, мають характерний дизайн рам і вирізняються особливими дропаутами. Гасло компанії — Feel the difference, що перекладається як «Відчуй різницю» або «Відчуй себе особливим».

  Широкий вибір велосипедів Cannondale: який вибрати

  Одними з найбільш популярних байків цієї торгової марки є гравійні — яскравим представником у категорії є Topstone. Їх відрізняє продумана, ергономічна геометрія, що гарантує комфорт на будь-яких ділянках дороги, високу швидкість і маневреність. Цей велосипед є універсальним, підходить для їзди бездоріжжям, шосе та лісовими стежками.

  Компанія випускає сучасні байки різних моделей, які відрізняються своїми особливостями. Серед них можна виділити п’ять категорій:

  • Гірські велосипеди.  Призначені для катання по пересіченій місцевості. Їх можна розділити на хардтейли і двопідвіси. У хардтейлів з амортизації тільки вилка, розташована спереду. Двопідвіси оснащені заднім амортизатором.
  • Шосейні велосипеди. Цей тип підходить для шанувальників швидкості, для їзди по місту і за його межами. Посадка у таких велосипедів більш аеродинамічна завдяки особливостям геометрії рами.
  • Міські байки для переміщення по населеному пункту. У таких байків специфічна рама, є додаткові аксесуари на кшталт багажника і підніжки.
  • Жіночі велосипеди з особливою конструкцією рами. Це велика лінійка різноманітних велосипедів для будь-якого віку, рівня підготовки і типу місцевості. Наприклад, дуже затребуваний модельний ряд Tango, на популярному розмірі коліс 27.5 дюймів.
  • Яскраві моделі для малюків. Для всієї лінійки характерна надійна і міцна рама з двопрохідними гладкими швами, з довічною гарантією на рами від виробника. Спеціально для маленького зросту, ніг і рук розроблені кермо, гріпси, гальма, сідла і педалі.

  В окрему категорію варто віднести гібриди та фітнес велосипеди. Такі моделі також мають багато плюсів. На деяких байках стоять ригідні вилки (без амортизації), що дає змогу знизити вагу і поліпшити динаміку їзди. Найчастіше посадка від комфортної до помірно спортивної. Тому гібриди вважаються універсальними моделями.

  Інновації та технології, що використовуються в велосипедах Cannondale

  У виробництві байків активно застосовуються такі фірмові компоненти і технології:

  • міцні амортизаційні вилки Lefty;
  • легкі рами з карбону;
  • алюмінієві рами, виготовлені за технологією CAAD;
  • перші у світі порожнисті шатуни;
  • OPI SPIDERING SL — найлегші зірки, що виготовляються методом 3D штампування.

  Секрет популярності бренду Cannondale — майстри компанії ніколи не бояться експериментувати. Так, фахівці створили велосипед SuperV, дизайн якого було визнано одним із найоригінальніших. Ще торговій марці належить розробка суперлегких пустотілих шатунів, дизайн виносних підшипників. Ці підшипники використовують знамениті фірми, такі як Shimano.

  От admin