Site icon На Слуху

Що потрібно знати під час вибору професійних фарб?

Що потрібно знати під час вибору професійних фарб?

Багато дівчат роблять свій образ яскравішим за допомогою процедури фарбування волосся. Якщо раніше це було доступно лише в хороших салонах краси, то зараз все можна зробити і вдома. Останній варіант користується популярністю, оскільки заощаджує час, гроші, сили.

У будь-якому випадку від професійної фарби важко відмовитися. Щоб вибрати найкращу саме для вашого випадку, необхідно враховувати важливі нюанси та особливості. Про них зараз поговоримо детальніше.

Настільки стійкою має бути фарба?

Все залежить не тільки від ваших уподобань, а й здоров’я волосся . Розглянемо основні типи, і навіть їх параметри відносно пропозицій https://1beauty.com.ua/ua/dlya-volos/kraska-dlya-volos/ .

Перманентні барви.

Їхня головна особливість – зміст аміаку. Тільки такі фарби можуть гарантувати насиченість тону та його довговічність. Перманентні фарби заганяють пігмент у структуру волосся, а аміак робить це можливим за рахунок розкриття лусочок волоска. Хімічний компонент зовсім не корисний для здоров’я, тому після процедури слід пройти невеликий курс відновлення.

Безаміачні.

Більш безпечний метод фарбування, так як кількість аміаку тут або мінімально, або зведено нанівець. Подібні засоби забарвлюють лише кутикулу волосся, від чого шкоди набагато менше.

Безаміачні фарби швидше втрачають колір, тому підтримувати його насиченість та яскравість доведеться кілька разів на місяць.

Тоніки.

Ними є шампуні, бальзами, маски. Подібна косметика повністю безпечна для волосся та шкіри голови, тому експериментувати можна регулярно. Пігмент у цьому випадку фарбує лише поверхню волосся. Як ви розумієте, про довговічність не йдеться.

Поговоримо про виробників

Відомі бренди завжди надають точну інформацію про свою фарбу. Виробники постійно знаходяться у пошуку ідеальних формул та властивостей, щоб залучити більше клієнтів.

Щоб уникнути помилок, рекомендуємо завжди уважно читати склад, щоб зрозуміти сильні та слабкі сторони фарби. Знання переваг та недоліків однозначно дозволить зробити правильний вибір.

Як розрізняти колір і відтінок маркування?

Найчастіше маркування є дві цифри, де перша позначає натуральну палітру, друга – додатковий відтінок.

Навіщо потрібний окислювач?

Окислювач використовується для освітлення. Без цього засоби пігмент просто не здатний змінювати натуральний колір волосся. Концентрація — ще один важливий параметр і перевищує допустимі норми не варто, тому що виникає ризик нашкодити.

Освітлювач 1,5-3% потрібен у випадках фарбування в темні кольори, коли свій колір волосся зовсім трохи світліший. Щоб стати світлішим на тон, вибирайте окислювач 6%, відразу на два тони – 9%.

Інтернет-магазин 1beauty – професійна фарба для волосся за доступною вартістю. Кваліфіковані менеджери допоможуть вибрати косметику саме під ваші вимоги та бюджет!

Exit mobile version