Site icon На Слуху

КМ КРАСІЯ РЕЗІДЕНС — є свого роду презентацією для залучення іноземних інвестицій на територію України

Відповів про свій проект засновник засновник проекту КМ КРАСІЯ РЕЗІДЕНС — Гондорчин Сергій Федорович, на прес-конференції, організатором якої було ГО Головне управління міжнародного економічного розвитку.


Прес-конференція на тему залучення іноземних інвестицій на територію України відбулася в Києві в бізнес центрі IQ. Спікер Головного управління міжнародного економічного розвитку — Машіка Каріна Степанівна, задала ряд питань всім присутнім учасникам конференції.Основою прес-конференції стало обговорення всіх ключових моментів реалізації проекту КМ КРАСІЯ РЕЗІДЕНС, що в Закарпатті. Проект передбачає будівництво, продаж та перездачу в оренду будинків для відпочинку на території турбази Красія, що знаходяться в селі Вишка, Ужгородського району, Закарпатської області.


На прес-конференції керівник відділу по роботі з інвесторами компанії ТОВ РЕЛЬЕФ ЛТД — Хоменко Сергій Васильович, озвучив всі питання які на даний час цікавлять майбутніх інвесторів проекту КМ КРАСІЯ РЕЗІДЕНС.


А також розповів чому компанія ТОВ РЕЛЬЕФ ЛТД обрала для будівництва комплексу для відпочинку, територію гори Красія. В прес-конференції також брали участь керівник та співвласник компанії ТОВ Аква Тех Ресурс, яка займається виготовленням тентів, палаток, навісів та купольних будиночків для відпочинку — Губарь Юрій Валерійович. Та інші учасники та представники компаній.


Більше інформації з приводу основної теми прес-конференції ви можете дізнатися на ютуб каналі РЕЛЬЄФ ДЕВЕЛОПМЕНТ, переглянувши відео на тему: Прес-конференція КМ КРАСІЯ РЕЗІДЕНС / Бізнес центр IQ / Інвестиції в нерухомість Закарпаття.

Exit mobile version